Obavestenje građanima opštine

 U skladu sa Odlukom o raspisivanju izbora za izbor članova Saveta mesnih zajednica  opštine  Malo Crniće od 22. 08. 2008. godine (Broj: 020-96/2012), obaveštavaju se birači, lica koja stiču punoletstvo sa 30. 09. 2012. godine i podnosioci izbornih lista za izbor saveta mesnih zajednica sa područja Skupštine opštine Malo Crniće, da se UVID U BIRAČKI SPISAK opštine Malo Crniće može izvršiti svakog radnog dana od 30. 08. 2012. godine od 7 – 15 sati, a subotom i u dane državnih praznika od 8 – 11 sati, u kancelariji Uslužnog centra  Opštinske uprave opštine Malo Crniće.

  1. Građani i podnosioci izbornih lista za izbor saveta mesnih zajednica opštine Malo Crniće mogu zahtev za upis, brisanje, izmenu i dopunu ili ispravku biračkog spiska podneti Opštinskoj upravi opštine Malo Crniće (kancelarija Uslužnog centra).
  2. Sve promene u biračkom spisku mogu se izvršiti do 15. septembra 2012. godine. posle zaključenja biračkog spiska, građani i podnosioci proglašenih izbornih lista mogu zahtev za promene u biračkom spisku podneti Osnovnom sudu do 27. septembra 2012. godine.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *