Nova vlast u opštini

Na Skupštni zakazanoj 10. decembra 2012. godine došlo je promene skupštinske većine, što je uzrokovalo raskidom dosadašnje koalicije. Na sednici koja je trajala više od 7 sati izabrano je novo rukovodstvo opštine i formirana je nova koalicija po ugledu na vladajuću koaliciju u republičkom Parlamentu. Za predsednika opštine izabran je Dragan Mitić, dipl. pravnik ispred liste Socijalistička partija-Jedinstvena Srbija, zamenik predsednika Goran Dačić ispred koalicije Nova Srbija – Pokret Socijalista.

Za predsednicu Skupštine izabrana je Goranka Stević ispred Srpske Napredne Stranke i zamenicu predsednice Sašica Antonijević-Vujić ispred Ujedinjenih regiona Srbije.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *